7 grudnia 2011

Gadżety nowoczesnej kobiety.

Wcześniej czy później i tak wyszłoby na jaw, że jestem wielbicielką gadżetów, nietypowych wynalazków. Kupiłabym wszystko, co ułatwia życie, dekoruje przestrzeń i może być w jakiś sposób użyteczne (gdybym miała za dużo pieniędzy;)) W związku z brakiem pieniędzy mogę się chociaż napawać widokiem takich cacuszek, jak to, które przedstawia filmik. Po prostu laptop w tubce na youtub(c)e ;) Patrzycie i podziwiajcie!


                                          Źródło: kanał użytkownika orkinful

Pozostając w branży komputerowej jeszcze jeden ciekawy gadżet, zdaje się być super funkcjonalny. Sama nie wiem, jak to nazwać - może uniwersalna przejściówka między różnymi urządzeniami?
Ów gadżet do obejrzenia TUTAJ

Dla tych, co im się klikać nie chce, coś co może sprawi, że jednak zajrzą w link. Pytanie brzmi, czy takie złącze ma w ogóle realną szansę spełniać swoje zadanie? Wreszcie nie trzeba by szukać odpowiedniego kabelka do podłączenia aparatu albo telefonu komórkowego. Oczywiście tę funkcję przejmuje po części bluetooth, ale nie w każdym przypadku. Czy to złącze byłoby dobre dla pozostałych przypadków? Co o tym myślicie?

Źródło: oddstuff.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję, każdy mnie cieszy :)

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania.