24 lutego 2012

Jak oglądać seriale online za darmo? część 2 - seriale bez napisów

To tutorial dla tych, którzy potrafią język angielski na tyle dobrze, że nie potrzebują polskich napisów. Jest to dobre rozwiązanie też dla maniaków, którzy nie mogą wytrzymać i muszą obejrzeć nawet po angielsku nic nie rozumiejąc. Stronę pokazał mi mój ulubiony i jedyny szwagier ;)

Najczęściej wtedy, kiedy na polskich stronach pojawiają się najnowsze odcinki seriali to na stronach amerykańskich już są od paru godzin. U nas w tym czasie serwery są przeciążone, a tam obejrzymy bez długiego buforowania, ale PO ANGIELSKU!

Klikamy na link http://www.surfthechannel.com/ i dalej postępujemy wg. mojej instrukcji.

1. Najpopularniejsze seriale znajdziemy w dużej czerwonej ramce, jeśli nie - to wpisujemy angielski tytuł u góry (zaznaczyłam małą czerwoną ramką).


2. Po kliknięciu pojawiają się różne kategorie, akurat dla mojego zapytania znalazło tylko kategorie "television" i w nawiasie liczba, która odpowiada ilości odpowiadających wyników dla naszej nazwy. W moim wypadku tylko jeden serial o tej nazwie znajduje się w ich bazie.


3. Klikamy na "television" i po prawej pokazuje się nam nasz serial. Klikamy w link, który przenosi nas do listy sezonów i odcinków.
 

4.  Wybieramy interesujący nas i zostajemy przeniesieni, do miejsca, gdzie pokazują się nam hosty video.


5. Nie wszystkie hosty będą u nas działać, ale któryś na pewno! Trzeba popróbować.


6. Po kliknięciu otworzy się nowa karta, w której zaznaczamy "click to go to host website".


7. W następnym kroku czasami pojawi się odliczanie do darmowego oglądania (u mnie nic nie wyświetliło tym razem) i dopiero po kliknięciu zobaczycie tę stronę, gdzie klikniecie w znaczek PLAY po prawej stronie.Jak zwykle w razie pytań piszcie :)!

P.S. Już niedługo porzucę tematy komputerowe, będzie trochę samochodowych i DIY (to informacja dla zniechęconych tymi tematami :))

3 komentarze:

 1. ja zawsze czekam na napisy;)
  ale zapytam o poprzedni post - o ten program do zdjęć..pobrałam go, ale jak chcę zainstalować, to wyłącza mi laptopa...:(
  nie wiem czemu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie mogę oglądać starych dobrych seriali, niestety mam ograniczony transfer.

  p.s. już nawet nic nie zostało żeby podesłać ;) hehe dziękuje za odwiedziny

  Pozdrawiam ♥ Pati

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również myślałam o sobie jako kobiecie majsterkującej, ale skala Twojego majsterkowania zdecydowanie mnie przerasta. To już nie moja liga :)) Ja maluję i tynkuję, wbijam i przykręcam.
  Pozdrawiam serdecznie, aga

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję, każdy mnie cieszy :)

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania.