23 marca 2012

Nowa wtyczka CommentLuv.

Dziś post z życia bloggera ;)

Jak niektórzy z Was zauważyli mam nową opcję w komentarzach, dzięki której komentując moje posty możecie (posiadając blog, stronę w wordpressie itp.) polecić mi swoje wybrane (niekoniecznie związane z tematem notki) posty. Jest to Wasza promocja bloga przy pomocy komentowania mojego. Ta wtyczka jest spolszczona i bezpłatna. Wystarczy podczas komentowania zaznaczyć kwadracik "commentluv" i wtedy z automatu wczytają się Wasze posty, wybieracie jednego i to wszystko :) Dzięki temu odwiedzając Wasze blogi, mam bezpośredni link u siebie z nową/interesującą notką. Możecie zobaczyć jak się to wyświetla w poprzednim poście, gdzie dziewczyny komentowały i zostawiały linka do siebie jednocześnie :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany instalacją tej wtyczki na swoim blogu to zapraszam na stronę: http://www.evive.pl/jak-zainstalowac-commentluv-na-blogspot-com-video-instruktaz/ gdzie jest filmik, w którym autorka krok po kroku tłumaczy, co i jak. Posłuchajcie tutorialu do końca, bo zaznaczając złe opcje stracicie wszystkie dotychczasowe komentarze. Należy ustawić tak, żeby opcja była dostępna od Waszego nowego posta a nie dla wszystkich dotychczasowych - autorka tutorialu o tym wyraźnie mówi :) Po zainstalowaniu i uruchomieniu zauważycie to na swoim blogu dopiero przy nowej notce.

Jeszcze więcej o mechanizmie działania tej wtyczki można przeczytać tu: http://techformator.pl/instrukcja-konfiguracji-commentluv-zwieksz-ruch-na-stronie/.
Zachęcam wszystkich do instalowania, ponieważ jest to system, gdzie każdy na tym zyskuje :) Ja cieszę się na Wasze komentarze, Wy polecacie mi i moim czytelnikom swoje posty.

Mam też do Was pytanie, co daje Wam BLOGLOVIN'? Zauważyłam, że staje się to popularne, ale zupełnie nie wiem dlaczego.


Miłego weekendu! :)


Aktualizacja: od 4 lipca przestałam używać tej wtyczki, ponieważ wielu czytelników było niezadowolonych. Po powrocie do starego formularza komentarzy okazało się, że komentarze zostawiane przez wtyczkę CommentLuv przepadły. Jeśli będziecie kiedyś instalować tę wtyczkę to weźcie to pod uwagę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję, każdy mnie cieszy :)

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania.