13 kwietnia 2012

Lazy friday :)

Dziś krótkometrażówka nominowana do Oscara w 2010 roku - "Dama i śmierć". Pozornie śmieszna 8-minutowa akcja z ciekawym przesłaniem (może nawet niejednym - wszystko zależy od widza). Jednych bawi, drudzy znajdą w niej głębszy sens a trzeci zobaczą cały pakiet :) Zapraszam!

 Źródło: kanał użytkownika emisajazz


***Odpowiedź na komentarze***

Ania (niesfornaduszka) pytała mnie, czy założenie profilu bloga na FB coś mi dało. Odpowiem tak: jak dotąd profil ma tydzień i 7 osób, które go lubią, więc ciężko mi powiedzieć, czy to wpłynęło na większy ruch na moim blogu. Założyłam go, ponieważ nie chciałam, żeby ktoś wykorzystał mój pomysł i zrobił to za mnie - wolę kontrolować, co się dzieje. Poza tym moi znajomi codziennie wchodzą na facebooka a na blogi już nie tak często, więc jest to dla nich forma newslettera, bądź czytnika google.
Ciągle jeszcze pracuję nad ulepszeniem profilu. Dużo pomogła mi Ramonies - także dziękuję oficjalnie :) Jeśli chodzi o konkursy na FB to chodziło mi o to, że nie będę ich organizować ani tu ani tam mając na celu wzrost obserwatorów. Nie wykluczam jednak, że jeśli będę miała coś interesującego, czym będę mogła się z Wami podzielić to wtedy go zorganizuję. Profil tam traktuję po prostu jak moją wizytówkę i wiem, że to pozwala dotrzeć do większego grona czytelników.

Hairlicious: TAG z 50 pytaniami mnie przeraża! Jeżeli masz (macie) do mnie pytania niedotyczące bloga to proszę o kontakt mailowy :) Nie chcę robić z bloga swojego kwestionariusza osobowego. Nie taki przyświeca mu cel. Mam nadzieję, że to zrozumiecie i nikt się na mnie za to nie obrazi, staram się być po prostu konsekwentna.

Ufff...a miał być post z cyklu "leniwy piątek" a ja tyle napisałam się ;)

Miłego weekendu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję, każdy mnie cieszy :)

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania.