8 kwietnia 2012

Mój blog na Facebooku.

Długo wahałam się, czy stworzyć tam profil bloga, zwłaszcza, że nie mam go jako osoba prywatna. Dużo ludzi mówiło mi, że warto, że dobra promocja itp. - chyba nie sposób dyskutować z takimi argumentami. Poza całą moją niechęcią do FB przemogłam się i powstało coś, co jest dużym uproszczeniem tego, co znajduje się na bloggerze.
W trakcie poznawania wtyczek do FB i gadżetów będzie się to zmieniało. Nie jestem zadowolona z obecnej formy, ale na dziś mam serdecznie dość tego portalu! Poza tym jest to ułatwienie dla tych, którzy nie korzystają z czytnika Google a chcą być na bieżąco.
Zapraszam do polubienia mojego profilu, ale nikogo zmuszać nie będę siłą :) Żadnych konkursów nie będzie ani rozdań w zamian za Wasze obserwowanie mnie tam.
Jeszcze nie wiem, jakie korzyści da mi prowadzenie tam bloga. Może macie dla mnie jakieś porady i obserwacje wynikające z Waszego doświadczenia? No i pytanie kluczowe - czy da się połączyć komentarze blogowe z facebookowymi?Dziękuję wszystkim za życzenia Wielkanocne :) 
Wam również życzę miłego dzisiejszego wieczoru w gronie rodziny i pięknej pogody w Lany Poniedziałek. 
 Wesołych Świąt!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję, każdy mnie cieszy :)

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania.