7 maja 2012

Konkurs dla rowerzystów i moja przygoda z rowerem :)

Marka Dremel (dzięki której mogę wykonywać swoje projekty i współpracuję z nią, żeby nie było tu niedomówień i niejasności) zorganizowała konkurs na odpicowanie swojego roweru. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić stronę Dremela na Facebooku i wysłać zdjęcie roweru wraz z opisem, co zostało w nim zmienione. Na stronie jest podana data 6 maja jako ostateczny termin wysyłania projektów, jednak wiem, że ten czas został wydłużony, więc jeszcze zdążycie!
Nagrodą jest wielofunkcyjne narzędzie marki Dremel 8200 Li-Ion.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/DremelPolska/app_190322544333196

Zapraszam do wzięcia udziału jeśli macie pomysł na swój rower :) Możecie go podpisać grawerując napis, doczepić koszyk, przemalować - co tylko Wam wyobraźnia podpowiada. Myślę, że warto wziąć udział, bo to bardzo fajne narzędzie - mam, więc wiem, co mówię :) Ma moc! Dla domowych majsterkowiczów rozpoczynających swoją przygodę jest w sam raz.

Sama niedawno kupiłam używany rower i będę go powoli odnawiać, ale w konkursie nie będę brała udziału, bo ja już to narzędzie posiadam i nim właśnie będę majstrować. Jeśli będzie jakiś ciekawy efekt to na pewno Wam go pokażę. Jak dotąd największy efekt dało wypucowanie go ;)
W ogóle zauważyłam modę na jeżdżenie rowerem, a Wy?
Może to sprawka wysokiej ceny paliwa albo wreszcie staliśmy się ekologiczni, więcej ścieżek rowerowych, lepsze przepisy dla rowerzystów? Właściwie nieważne, dlaczego tak jest. Ważne, że JEST.
Sama dziś pierwszy dzień jechałam do pracy rowerem (mój pierwszy, własny rower w życiu!) i powiem Wam, że moim błogosławieństwem była sygnalizacja świetlna po każdej górce. Niestety do pracy mam cały czas pod górkę, ale za to z pracy z górki na pazurki! Muszę powiedzieć, że taka przejażdżka (no dobra, wysiłek dla moich zastanych, starych kości) wprawiła mnie rano w dobry nastrój i miałam więcej energii. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję, każdy mnie cieszy :)

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania.