4 maja 2012

Lazy friday :)

Aga pod ostatnim postem napisała komentarz z zażaleniem, że Was zaniedbuje konkretnymi postami DIY, tutorialami itp. Zgadzam się niestety, ale stwierdziłam, że lepiej pisać regularnie cokolwiek niż zostawić Was przez miesiąc bez odzewu. Już niedługo stworzę kolejny tutorial a nawet dwa, bo praca w toku, tylko innych obowiązków za dużo. Znacie to pewnie...Mój długi weekend to 4 dni - nie mogę narzekać, ale gdyby było 9 dni...ach...no trudno, biorę co dają :)

Aga, nie napiszę o Google Analytics, bo sama nie do końca rozumiem wszystkich wskaźników a szczerze mówiąc nie mam ochoty im się przyglądać teraz. Poza tym statystyka na bloggerze i google analytics w moim przypadku jest odmienna. Nie wiem, które wartości są prawdziwe. Też tak macie, jak porównujecie je? Lubię jedynie w Google Analytics sprawdzić jakie frazy zostały wpisane, aby przekierowało poszukiwaczy na mojego bloga. Źródła odwiedzin też są interesujące, głównie jeśli chodzi o witryny odsyłające. Mogę sprawdzić, jakiej przeglądarki używają odwiedzający, jakiego systemu operacyjnego, jak długo pozostają na mojej stronie, które posty cieszą się największą popularnością itp. Podejrzewam, że to wszystko już wiecie, dlatego nie zdecydowałam się poświęcić temu osobnego posta.

***

Dziś dwa krótkie filmik, dzięki którym uśmiechniecie się na pewno. Pluszowego misia z pierwszego filmiku chyba przedstawiać nie trzeba? Na drugim filmiku to usypiający malutki leniwiec - słodki, prawda? 

Źródło: kanał użytkownika JvMLimmat

Źródło: kanał użytkownika  TheMrMikeK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję, każdy mnie cieszy :)

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania.