5 lipca 2012

Linki.

W związku z sytuacją pogodową w Polsce postanowiłam się z Wami podzielić  linkami o burzach w Polsce. Mapki, które pokazują gdzie jest burza oraz gdzie można się jej spodziewać za jakiś czas.

1. http://burze.dzis.net/?page=mapa
2. http://grzmot.wordpress.com/ - tutaj dodatkowo są strzałki, dzięki którym widzimy w którą stronę burza się przesuwa i czasami nawet można znaleźć informację, za ile czasu się pojawi w konkretnym miejscu. Mapka jest aktualizowana co godzinę.

Podaję 2 linki, ponieważ wczoraj zainteresowanie było tak duże, że strona grzmot.wordpress.pl przestała aktualizować mapy a w niedzielę chyba nawet padła ;)

Jest jeszcze niemiecka strona http://www.industry.siemens.com/services/global/de/blids/service/spion/Seiten/spion_pl.aspx, gdzie można znaleźć mapy dla Polski, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i krajów Beneluksu.

Mam nadzieję, że to będzie przydatna dla Was informacja.

Miłego dnia!

7 komentarzy:

 1. Te mapy kłamią! Czemu w lipcu pokazują przymrozki...?
  Hehe
  Red

  OdpowiedzUsuń
 2. ja się bardzo cieszę, że zdecydowaliśmy się nie jechać w tym tygodniu motocyklami nigdzie przedkładając prace nad przyjemności. Przynajmniej z duszą na ramieniu nie jadę z obawą, że nagle pierdolnie (przepraszam za brzydkie słowo:)), zaleje, zaziębi czy zabije ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny wpis i ciekawe linki, czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję, każdy mnie cieszy :)

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania.