30 maja 2013

Pytanie do blogerów, czyli trochę prywaty :)

Mam pytanie do wszystkich blogerów korzystających z blogspota. Kupiłam własną domenę, będę ją podłączać pod bloga już istniejącego, czy ktoś z Was orientuje się, czy pozostając na bezpłatnym hostingu google mogę zamieszczać prywatne banery reklamowe, wyceniać linki, nawiązywać współpracę w innej formie niż w kampaniach typu AdTaily, AdSense? Pytam, bo chciałabym wiedzieć, czy tym samym nie będę łamać regulaminu google i nie ukarają mnie skasowaniem bloga. Będę wdzięczna za wszystkie sugestie Dziś pół dnia spędziłam na doszukaniu się odpowiedzi na to pytanie i nic...

Jeśli ktoś jest zainteresowany to tematy były poruszane również na poniższych stronach:

http://zarabianie-na-blogu.pl/adsense-i-inne-reklamy-na-blogspot-com/

http://productforums.google.com/forum/#!category-topic/blogger-pl/rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w/59ZhgpgJcrQ

Niestety oficjalnej odpowiedzi ciągle brak, ale chętnie się dowiem, jak to wygląda na Waszych przykładach. Nawiązujecie tego typu współprace, umieszczacie banery prywatnych firm, linki reklamowe w treści? 

A tak przy okazji przymierzam się do trochę innego typu posta, żeby tu coś urozmaicić i wciągnąć Was w tworzenie treści, jednorazowo na próbę. Jeśli przypadnie Wam to do gustu i sprawdzi się to może raz na jakiś czas będę coś takiego robić. I nie...nie chodzi o żaden konkurs, ale mam nadzieję, że ta forma będzie dla Was również rozrywką.

2 komentarze:

  1. Witam, ja w pierwszej kolejności zapisałem się do programu partnerskiego Ceneo.pl, a potem do adSense - i google nie robiło mi problemów.

    OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję, każdy mnie cieszy :)

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania.